sekmadienis: kiti dalykai

kas dar smagaus? viena kita detalė.

pradėkim nuo pastebėjimo, kad minsko plentas – tobulas dviratininkams. neitin aktyvus eismas ir plačiausios pakelės. turbūt todėl grįždamos ten sutikom vieną dviratininką. jis iš nemėžio ir sportuoja taip – apsuka keliolikos kilometrų ratuką. paplepėjom kiek, kol nemėžį privažiavom.

įdomų ir keistą vaizdą matėm pakeliui. vieną šunį, turbūt, nudaužė mašina. gulėjo jis šalikelėj. keisčiausia ne tai, o dar du šunys, jį apstoję ir skalijantys visiems pravažiuojantiems. negi šunys irgi gedi saviškių?

Gurių regykla. aprašyme buvo parašyta, kad iš čia atsiveria vienas iš gražiausių vaizdų į pavilnio parką. nežinau, mes tematėme daug medžių ir tv bokštą tolymoje. gal ne ton regyklon pataikėme?

piliakalniai ir pilkapiai. neradom. kelintas kartas, kai nerandam kažkokio žemėlapyje pažymėto objekto. kažkaip lietuvos turizmo departamentas ar kas ten turėtų tuo rūpintis, bet nesirūpina lankytinų objektų ženklinimu…

rukainiai – kaimas gražiai sutvarkytomis sodybomis. dauguma išdažytos, atnaujintos. tikrai geras įspūdis liko.

visko dar ten buvo pakeliui, bet jau turbūt neatsimenu, arba neminėsiu – negi imsiu dabar pasakoti, kaip kopūstus vogėm? neimsiu, nes nevogėm, tik kėsinomės…

Būtinai palikite komentarą: