viešpatie, vidury baltos dienos mane užvaldė tinginystė

kieno kūrinys taip vadinosi, nepamenu, o pagooglinti – tyngiu. tinginystė yra pati didžiausia mano bėda. štai vakar visą dieną pratingėjau. na, neskaitant namų tvarkymo darbų, bet po visų intensyvių sėdėjimų prie kompo man tai buvo poilsis. bet tai kaip gera taip visą dieną nieko neveikti, tik miegoti, skaityti, žiūrėti filmus ir dar išplauti grindis. nesvarbu, kad dega nepadaryti darbai, nesvarbu, kad dėl to šiandien teks darbuotis iki ryto, nesvarbu. nes tinginystė užvaldo ir nieko nebegali pradėti. bet gal tam ir skirti sekmadieniai – kad po savaitės maratono galėtum patingėti. prieš pradedant naują maratoną. tik tiek, kad po tokių tingių dienų užsinori patingėti dar kokią savaitėlę. ar dvi.

tada žadintuvas išvaiko bet kokias tingias mintis, šaltas dušas priverčia galvoti apie nebaigtus darbus, kurių deadline jau šiandien, nors kai minu per miglotą vilnių, dar spėju pagalvoti, kaip gera būtų taip ir neišlipt iš lovos iki popiet.

su puodeliu arbatos atsisėdu prie darbinio kompiuterio, peržiūriu asmeninį paštą, tada darbinį paštą ir darbotvarkę – iki pietų dar jokio darbo priduoti nereikia, ir atsidarau Google Reader – tegyvuoja tinginystė.

Vienas atsakymas į “viešpatie, vidury baltos dienos mane užvaldė tinginystė”

  1. Ambis kalbėjo:

    Su tuom ir sveikinu.

Būtinai palikite komentarą: