omnitel salonas

šiandien gyvenu be pakrovėjo. vakar irgi be jo gyvenau – apie pietus numirė mobilus ir likau be ryšio. kadangi mobiliaisiais nesidomiu, centre, netoli darbo, žinau tik nokia saloną (mano telefonas – samsung) ir 2 omnitel salonus gedimino prospekte. nuvažiavau į artimesnį – ant durų užsiklijavę lapą, kad lūžo pas juos sistema ir nedirba. rekomenduoja kitą saloną prie lukiškių. nuvažiavau iki to, prie lukiškių. dirba dvi moteriškės. viena vidutinio amžiaus, kita mergaitė – mokinė. prieš mane stovėjo 3 žmonės, dar 2 sėdėjo po vieną prie kiekvienos moteriškės – nelabai daug. taip atrodė. tačiau ant kliento kėdės atsisėdau ir gavau progą paprašyti pakrovėjo tik po 50ties minučių. toji mergaitė per 50 minučių tespėjo aptarnauti vieną klientą – nors nieko jam nepadėjo, tik pasakė, kad susisieks su juo, kai sužinos, kas ir kaip. visą tą laiką ji dar klausimais trukdė kitai moteriškei. kita moteriškė sukosi spėriau – jos sąskaitoj 3 klientai. akivaizdžiai, klientų aptarnavimo sistema pas omnitelį dar ir kaip netobula – vien pakeisti kliento gyvenamąjį adresą užtruko apie 10 minučių. o kai kalba eina apie sutarčių pasirašymą – tai ir pusvalandį užtrukti gali, ir 50 minučių…taigi, kai pagaliau paprašiau to pakrovėjo mano samsungui – jį atnešė. problema tik ta, kad jis mano telefonui netinka. ne toks kištukas. tad 50 minučių atstovėjau veltui. ir likau be pietų veltui.

5 Atsakymų į “omnitel salonas”

 1. snob kalbėjo:

  gedo prospekte dar yra tele 2 salonas, pirkau ten telefa, per pietus, buvo nemažai žmonių, bet darbuotojai greitai sukosi :)

  Aišku, jei jūs dėl kažkokių priežasčių jaučiat sentimentus omintel salonams, tai tele 2 jums ne į temą.

  Beje, kiek pamenu kai kuriuose prekybcentriuose lyg galima savo plytas (oij t.y. telefus) pasikrauti, bet rask toki per pietu pertrauką gedo prospekte, kad gudrus :)

  Dar yra trečias variantas: prašyt draugų ir nedraugų pakrovėjo (patartina, kad bent vienas pažįstamas turėtų tokį patį telefą).

  O aš tai darau taip: perku tik vieno modelio telefus (nu snobiškai myliu nokia prekės ženklą), taigi turiu bent tris pakrovėjus vienam telefo aparatui. Galiu vieną laikyti namie, kitą darbe, trečią pas tėvus, ar šiaip kur reikia :))

 2. vilnele kalbėjo:

  bandau sugalvoti, kur tas tele2 gedo prospekte ir nesugalvoju. prisirišimo prie omnitel neturiu jokio – niekad jo nenaudojau, tiesiog nežinau vietų, kur dar galima pirkti priedus telefonams centre.

  o kalbant apie vienodos rūšies telefonus – namie turim 6 nokia pakrovėjus. deja, paskutinį telefoną pasirinkau ne nokia. ir jis man labai patinka. tik ne tada, kai reikia ieškoti pakrovėjo :)

 3. snob kalbėjo:

  tele 2 yra nuo gedo prospekto praėjus šaunųjį gėlių turgeli, vos ne priešais operhauzą, ten dar kažkokių mažų parduotuvėlių yra šalia

 4. vilnele kalbėjo:

  žinau, kad ten yra daily service, skanių arbatų parduotuvė, apatinių drabužių parduotuvė ir vaistinė, o štai tele2 niekad nemačiau. matyt, užsislėpę labai…

 5. Ambis kalbėjo:

  O ka daryt. Tokie laikai, kai dirbti ner kam. Galima butu tokius darbuotojus mesti lauk, bet juk ne 98 metai kai darbdaviai drasiai galejo sakyti VALINK LAUK uzh duru 15 norinchiu i tavo vieta atsistoti.

Būtinai palikite komentarą: