kaip aš mečiau studijas arba kaip mane metė universitetas

o viskas buvo taip: mane pervedė į mokamas studijas, o aš pasakiau “ką, už tokias studijas dar ir mokėti???”. taigi, mes su universitetu metėme vienas kitą. et…

jaučiuosi, kaip atsikračiusi didelės ir nereikalingos naštos. aišku, gaila tų metų, kuriuos sugaišau studijuodama. gaila tų dalykų, kurių nepadariau, nes ėjau į paskaitas. taigi, šį žingsnį žengti buvo sunkiausia dėl to, kad taip daugybė vakarų dingsta iš mano gyvenimo be jokios prasmės. kai prieš tai jau kartą mečiau studijas – užteko mėnesio, kad suprasčiau, jog nieko gero iš to nebus. šį kartą prireikė metų ir mėnesio bei universiteto (arba tiksliau vieno dėstytojo) iniciatyvos. na bet, kaip sako liaudies išmintis: geriau vėliau negu niekad. (hm, nors gal šiuo atveju ta patarlė ir netinka – nebūčiau metusi, po metų turėčiau magistrą).

bet kuriuo atveju dabar džiaugiuosi laiku, kuris priklauso tik man. džiaugiuosi, kad dabar vakarais galėsiu daryti tai ką noriu, o ne tai ką reikia kažkokiam dėstytojui (tikrai ne man). iš tiesų man reiktų dažniau mesti studijas – tokia laisvė pasijunta, kad net gera.

o šiaip kažin ar kada begrįšiu į informatikos studijas. bent jau ne lietuvoje. dabar jau noriu studijuoti ne tai, ką reikia ar lengva, o tai kas įdomu. tik nežinau, kas tai galėtų būti.

beje, dabar man visko metimo metas – savaitgalį baigiu savo karjerą scenoje ir išeinu iš teatro studijos. ironiška, kad dėl mano nutolimo nuo teatro studijos ir sprendimo ją palikti, didele dalimi kaltos sudijos – per jas dažnai neturėjau laiko teatrui.

4 Atsakymų į “kaip aš mečiau studijas arba kaip mane metė universitetas”

 1. Anonymous kalbėjo:

  Sėkmės, laikykis.

 2. shiny kalbėjo:

  manau labai teisingai padarei (: nesamone yra studijuoti del popieriuko ar del kazkokio menamo statuso, ypac kai jokio moralinio ar intelektualinio pasitenkinimo tos studijos neteikia (:

  tikiuosi atrasi kadanors tokias studijas, kurios tau suteiks daug teigiamu emociju ir pazinimo dziaugsma (:

 3. ez kalbėjo:

  Na vat, tuoj pasivysiu tave, vadinasi. Galesim studijuoti kartu. :)

 4. vilnele kalbėjo:

  ež, su tavim mielai studijuočiau, bet kas ten mane tokią ims? :)

Būtinai palikite komentarą: