rūpestis

šiandien į viešbutį atvažiavo svečių. policininkai ten eismą reguliavo ir šiaip stypsojo, prižiūrėjo jau nuo 8 val. ryto. kai važiavau pro šalį, pamačiau man labai gražų vaizdą – viešbučio padavėjęs su arbatinuku ir puodeliais neša kavos policininkams. ypač gražu buvo viltingos vieno policininko akys, stebinčios tą padavėją. šalta buvo lauke. todėl gerbiu viešbutį (o gal tą padavėją) už dėmesį tokioms smulkmenoms. ir žmonėms.

beje, prisiminiau šį vaizdelį, kai pamačiau tuos svečius – važiavo jie kolonoje su daug daug policijos mašinų. keisčiausia tai, kad tai buvo trys mikroautobusiukai, pilni, iš pirmo žvilgsnio, eilinių turistų. ir tik policijos eskortas priminė, kad jie kažkuo ypatingi. keista, nes paprastai policija lydi mašinas tamsintais langais ir visokius kostiumuotus vyrukus. vis dar įdomu man, kas tie turistai buvo.

Vienas atsakymas į “rūpestis”

  1. eeka kalbėjo:

    Vilniuje gi vyko konferencij, del energetines priklausomybes nuo rytu, o ypac rusijos, cia dar per zinias rode kad Rusija atsiunte kazkoki zmogeliuka, kuris labai greitai susikrove manatkes ir dingo, ir kad JAV atsiunte kazkokiu ne labai auksta pareiguna. zodziu tikriausiai cia buvo tie visi atstovai :)

Būtinai palikite komentarą: