dviračiai

gavau užsakymą rašyti apie dviračius. bet gi aš nieko apie juos nežinau. tik kaip juos minti. iš tiesų esu visiška blondinė už vairo, tik ne už mašinos, o už dviračio. man geras dviratis – tas, kuris gražiai atrodo. nieko nežinau apie patį dviračio mechanizmą (be to, kas akivaizdžiai matoma) ir jei ten kažkas sugestų, ne tik nemokėčiau pataisyt – tikėtina, kad nelabai ir pastebėčiau, jei dviratis vis dar važiuotų. tiesa, moku dviračiui ratus nuimti – man čia jau daug.

štai ir dabar dviratis visas girgžda, traška, braška ir dar su stabdžiais kažkas negerai – nu bet aš važiuoju ir apsimetu kad viskas gerai. kai subyrės, vešiu taisyti.

o tokio dviračio, kaip paveiksliuke, visai norėčiau. jeigu jis veikia. įsivaizduoju, kaip į mane žiūrėtų žmonės vilniaus gatvėse.

batuotas dviratis

5 Atsakymų į “dviračiai”

 1. Howling kalbėjo:

  Jėga, noriu tokio dviračio!! 😀 Na, o kalbant apie gedimus, tai šį bei tą nutuokiu, nors aišku iki žinovės man dar oi kaip toli

 2. awx kalbėjo:

  geriau vežk taisyti kol nesubyrėjo – vėliau gali daugiau kainuot visas malonumas. O dabar gal užteks ką patept, paveržt ir stabdžių kaladėles pakeist :) aš pats, kad ir galiu susitvarkyti, tačiau periodiškai nuvežu į servisą, nulupa apie 10 lt, o rieda kaip naujas.

 3. vilnele kalbėjo:

  vešiu, vešiu, tik niekaip dviračio nenuplanu, o po pasivažinėjimų per lietų jį gėda žmonėms rodyt :)

 4. stb kalbėjo:

  hmmm,tikrai optimiste tu:)
  o per shalcius irgi minsi i darba?

 5. vilnele kalbėjo:

  minsiu iki pirmo sniego.
  o po to – žiūrėsim :)

Būtinai palikite komentarą: