apie populiarumą

nesergu žvaigždžių sindromu. netikiu, kad mano blogas yra populiarus. bet jis populiaresnis, nei kažkada planavau.

savaime suprantama, kad jei rašai blogą, nori kad jį skaitytų. tie kas nenori, gali rašyti dienoraščius į sasiuvinius arba į notepadą. bet pastaruoju metu susiduriu su blogo populiarumo trūkumais.

visada į blogą rašiau visiškai atvirai. nešvelnindama, o kartais net paryškindama. rašiau apie tai, kad vyko mano aplinkoje. tai lengva daryti, kai tavo aplinka iš esmės nieko apie tavo blogą nežino (išskyrus tuos, kuriems pats leidai žinoti). bet kuo populiaresnis darosi blogas, tuo didesnė tikimybė netyčia susidurti su ta aplinka, apie kurią rašai. man taip nutiko. iš dalies.

štai tada tavo atvirumas pradeda kelti problemų – žmonės turi labai keistą įprotį – beveik viską suprasti ne taip. priimti asmeniškai ir priimti kaip įžeidimą. man dar taip nenutiko, tačiau pradedu bijoti, kad nenutiktų. atvirumas – ne tas dalykas, kurį visi mėgsta, daug dažniau žmonėms reikia veidmainiavimo ir meilikavimo.

išeitį matau vieną – nuasmeninti viską. rašyti bendrus pastebėjimus ir tiek. jei kas nors palygintų mano blogo pirmuosius įrašus su paskutiniaisiais – pamatytų, kad būtent tas ir įvyko. neberašau apie save. tuoj neberašysiu ir apie savo aplinką, nes mano aplinka vis dažniau ateina manęs paskaityti. arba į mano aplinką patenka tie, kas skaito mano blogą. žodžiu, susidūrimas neišvengiamas. ir, tikriausiai, dėl to nukentėti teks man.

ne į gerą tas blogas, matyt, ne į gerą. kol kas aukų nebuvo, bet kas ten žino.

p.s. pleputis tu, dimitrijau, vai koks pleputis…

3 Atsakymų į “apie populiarumą”

 1. nuo kalbėjo:

  Aš apie darbą negaliu rašyti. Dėl kolegų tai px, bet skaito kai kas dar ir po to turiu nemalonumų. Todėl apie darbą nieko ir nerašau. Nors kartais kyla noras kažkur slaptai rašyti.

 2. stb kalbėjo:

  Na cia tu teisi.As pvz apie darba ishviso nerashau ( o butu apie ka :)) ) ,nes plepiu,skundiku ir stukalintoju pilnas inetas.
  Tiesa, kaip pastebejau, pavojingiausi ne tie, kurie atvirai shaiposi ar storzievishkai pasigincyja, o tokios tylios tylios draugishkos kewles,kur shakni knisa…Tiesa,kartais buna tiesiog paprastu kukliu kolegu. Kartais..
  Uztat tu gerai rashai apie dviracius,taip ir toliau:)
  As tai uzvakar po darbo ishlekiau link nemencines lengvai apsirenges ,tai ple gryzdamas vos nesuledejau.Prietemoje pielavojau namolio kaip patrakes:)

 3. vilnele kalbėjo:

  kaip tyčia ėmiau ir parašiau apie dviračius :)

  o apie darbą esu nemažai prirašius. todėl ir baisu pagalvoti, kas būtų, jeigu būtų…

  Redagavo vilnele 2007-10-18 10:32

Būtinai palikite komentarą: