kaip aš ploviau savo dviratį

pirmiausia turiu prisipažinti, kad rimtai operacijai taip ir neprisiruošiau. užsiėmiau kosmetiniu gražinimu.

tiesiog pamačius visas tas detales, kurias kažkaip reikėtų išrinkti, nusviro rankos. o ir įrankių pritrūko – tinkamo šešiakampio rakto ir vait spirito (nuo visokių dažymų liko tik koks cm butelyje).

tad ploviau dviratį kaip visada iki šiol. tiesa, nusipirkau keisto tepalo, skirto “judantiems mechanizmams”. jis buvo panašiausias į kažką, kad gali tikti mano dviračiui iš viso pasirinkimo maximoje su vienu x. juo valiau grandinę, žvaigždes ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas. rodos, tiko.

viskas vyko laiptinėje nuo 22 val. (iki 22 val. kaupiausi). truputis nuotraukų. pirma pristatau plovimo priemones:

tame flakonėlyje – tas keistas skystis. jis purškiamas. teptukas skirtas sunkiai pasiekiamoms vietoms pasiekti. vandenį keičiau kokius 3-4 kartus. vanduo paprastas (vos nesusigundžiau įpilti truputį feirio, bet paskui pagalvojau, kad man jis nepatinka, tai nepatiks ir dviračiui).

Žodžiu, šveičiau, šveičiau ir dar kartą šveičiau. kas beliko? netrukus buvau ne mažiau purvina, nei mano dviratis. štai vienas iš tarpinių etapų:

gerai įsižiūrėjus galima apsimesti, kad matosi, jog ratai jau grįžo iš dušo, bet visa apatinė (ką tik tapusi viršutine) – linksmoji – dalis dar nė nepradėta valyti.

vai kiek tryniau, valiau, teptuku tapiau ir ko tik nedariau tam savo dviratukui. galų gale rezultatas pradėjo mane tenkinti. pradėjau matyti tikrąją savo dviračio detalių spalvą. jis net truputį blizgėt pradėjo. žodžiu, pradėjau matyti rezultatą. tada ir lioviausi.

pikčiausia buvo, kai dviratį jau vėl pastačiau į jo vietą koridoriuje ir atėjo brolis pažiūrėt, kaip tas dviratis. ir ką jūs manote??? sako: “aš tai nematau skirtumo”

jums bandysiu parodyt skirtumą. tik tiek, kad fotikas prastas, nuotraukos mažos ir tas skirtumas ganėtinai salyginis. bet žiūrėkite. viršuje – murziukas, apačioje – gražuolis žvėris:

ir vis tik geriausias jausmas – minti dviratį, kuris nebegirgžda. nors jis jau pradėjo mėginti atgauti savo vaizdą, bet bent jau kurį laiką išliks pošvaris. tikiuosi.

4 Atsakymų į “kaip aš ploviau savo dviratį”

 1. globus kalbėjo:

  jo, WD- 40 iswalo puikiai,bet paskuj zinok reikia sutepti tuos judancius mechanizmus su kita priemone :))

 2. vilnele kalbėjo:

  ot ir žinau ir net sutepiau. jaučiuosi kaip ne blondinė 😀

 3. Anonymous kalbėjo:

  Sveikinu sekmingai atlikus operacija y. Klausyk, bet tu gi tikru tikriausia didmotere. :)

 4. stb kalbėjo:

  Puikus rezultas:) Sveikinu.
  Tik dabar reikes tau saugotis kokio liurbio vaikinuko ,nes paprastai tvarkingos merginos butinai isitaiso koki mamytes vaikeli, kuris net kojiniu savo nesugeba ishsiplauti:))

Būtinai palikite komentarą: