seminaras

vakar, po katės lentynoje, dar norėjau parašyti apie vieną tokį seminarą, bet mane sutrukdė. tad dabar rašysiu trumpai.

buvau šeštadienį seminare. jį organizavo VJOSAS. Dabar galiu pasakyti, kokie seminarai man labiausiai nepatinka. Tie, kurie beveik nesusiję su savo tema. Seminaras vadinosi “Jaunimo organizacijų veiklos viešinimas jaunimo tarpe”. skamba nuobodokai, bet kad jau esu susijusi su jaunimo organizacija bei su veiklos viešinimu – nuėjau. tačiau pats seminaras buvo susijęs tik su veiklos viešinimu. lektorius šiek tiek supažindino su viešųjų ryšių pagrindais. kadangi viešųjų ryšių pagrindus žinau, į seminarą “viešųjų ryšių pradmenys” tikrai nebūčiau ėjusi. kaip ir dar daugelis klausytojų – beveik visi turėjo patirties šiuose reikaluose. realiai apie jaunimo organizacijas arba apie jaunimą buvo kalbama minimaliai. retkarčiais. o visa medžiaga – pritaikyta verslui.

suprantu, kodėl toks seminaro pavadinimas – nes VJOSAS reikia žodžio “jaunimas”. tačiau galima tada pavadint viską “viešieji ryšiai jaunimo organizacijoms” ar pan. – vis bus mažiau melo.

buvo visai smagi praktika seminare, bet irgi kažin ar davė kam nors naudos, išskyrus VJOSAS, kuriam kūrėme viešųjų ryšių modelį (tiesa, tik pradėjom, bet idėjų buvo labai gerų pasiūlyta).

tiesa, buvo ir pliusų seminare – tai pertraukos, per kurias jaunimo organizacijų atstovai pažindinosi ir mezgė ryšius. taip pat nemokami pietūs. ir dar alaus gavau net 3 bokalus.

kalbant apie alų, jaunimas mane nustebino. ėjom pasėdėti po seminaro, nes buvo likę kuponų maistui ir gėrimams. visas jaunimėlis pasiėmė kavutės ir pyragėlių ir po valandos jau buvo visi išsilakstę. likome tik dvi pačios vyriausios dalyvės su visa krūva alaus bokalų. (ėmėm 2 kartus po 3 alaus, nes tiek duoda už vieną kuponą, o trečio alaus niekam taip ir neįsiūlėm). pasėdėjom, pasidalinom patirtimi, prisigėrėm ir atsisveikinom – visa šita dalis man labiausiai patiko iš viso seminaro.

(ir tai, vadinasi, rašysiu trumpai)

Būtinai palikite komentarą: