vilniaus vartai

pro mano langus turėjo gerai matytis visi fejerverkai. bet nemačiau jų. tik keletą nuo lukiškių aikštės, kuriuos mačiau pakeliui į namus.

už tai labai gerai mačiau kamščius, kurie susidarė pasibaigus fejerverkams. visa gatvė nuo žaliojo tilto iki žvėryno (ta, kur eina palei nerį) buvo užkimšta. kraštai pristatyti mašinų, kartais net ant šaligatvių, o viduryje 2 beviltiškai sustojusios automobilių juostos. pradžioj važiavau šaligatviu, bet tada miniomis pradėjo eiti žmonės. štai tada pradėjau nardyti tarp mašinų. pirmą kartą taip važinėjausi – tai per vidurį, tai per vieną kraštą, kur daugiau vietos tarp pastatytos mašinos ir stovinčios mašinos. įdomiausias momentas buvo po geležinio vilko tiltu – ten kažkodėl mano krypimi stovinčių mašinų juostoje stovėjo kokios 3 mašinos, apsisukusios priešinga kryptimi. ką jos ten veikė ir kodėl taip buvo pasisukusios – nežinau, bet kamščiui išsivažinėt tai tikrai nepadėjo. kai už geros valandos vėl važiavau į miestą, mašinų kamštis vis dar buvo ten pat, tik dabar jau šiek tiek judėjo.

dar labai gerai kitą rytą mačiau butelių stiklus, paliktus po vilniaus vartų atidarymo. nemaža jų dalis buvo ant dviračių tako, tad važiuodama meldžiausi, kad tik nereikėtų vėl keisti kameros. pasisekė.

Būtinai palikite komentarą: