sapnai

keistai kraupų sapną sapnavau šią naktį. jame nebuvo visiškai jokių pabaisų ar šiaip baisių dalykų, tačiau visą laiką sapnuodama bijojau kažko. tokia visaapimanti baimė buvo.

sapnas vyko kažkur užsienyje, kažkokiame dideliame konkurse ar festivalyje, ten buvo daug keistų žmonių. ten buvau su teatro žmonėmis (nieko keista – su jais praleidau visą savaitgalį). pamenu didelę didelę ir tuščią valgyklą (ten buvom tik mes) – joje buvo baisiausia. ten sapnas prasidėjo, nuo keistų pusryčių – daugybė stalų, nukrautų maistu, tačiau be mūsų – nė gyvos dvasios. ir tylu tylu. pusryčiavom ten ir nejaukiai šnabždėjomės. paskui pamenu keistus šokėjus, kurie šoko per  to konkurso ar festivalio atidarymą – vyrai baltais veidais ir juodais kostiumais ir moterys ryškiomis raudonomis suknelėmis ir juodais plaukais. po jų šokio buvo keistas balius, kur visi sėdėjome toje pačioje valgykloje prie didelio didelio stalo – mes ir tie šokėjai ir visi tylėjome.

daugiau nieko nepamenu, tik siurrealizmo ir kraupumo įspūdį.

3 Atsakymų į “sapnai”

 1. stb kalbėjo:

  tai viskas cia aishku… susije su tavo ankstesniu komentaru kur ten alu gerete per koki tai teatrini ar koki ten pasibuvojima…tik jau nebuk dar vienas zmogus , kuris prades fantazuoti ,kad sapnai pildosi:))

 2. vilnele kalbėjo:

  jei mano sapnai pildytųsi, šiuo metu turėtų vykti trečias pasaulinis… 😀

  aš ir nemanau, kad jie pildosi. tik šiaip, fiksuoju.

 3. stb kalbėjo:

  As tai turiu vilciu ,kad tolimoje ateityte bus biotechnines priemones sapnu kopijas ishsaugoti laikmenose ,perziureti ,surengti "geriausio sapno konkursa", netgi pakoreguoti sapnus ir pasirinkti pagal pageidavima:)) Man tai labai patinka tokie spalvoti ,plataus formato sapnai ,kur galima skraidyti t.y. tiesiog atsispirti nuo zemes ir pakilus sau skristi pvz i darba ar shiaip kur pasidairyti po miesta. Ir niekas i tai nekreipia demesia , netgi pamojuoja draugishkai praskrendant:)) Tik viena keista detale jau pastebejau: tokiu paciu "skraidanciu" tuo paciu metu tame paciame sapne niekada NEBUNA. Idomu kodel? dar tiesa noriu pasakyti ,kad narkatos nevartoju visai ,jeigu ka:))

Būtinai palikite komentarą: