spanish party

vakar buvo ispaniškas vakarėlis su HC nariais. atvažiavo toks ispanas į vilnių, sukėlė krūvą lietuvių ant kojų ir padarė mums vakarėlį – ispaniška muzika, ispaniškas maistas, sangrija… viskas prasidėjo mano virtuvėje, nes tą ispaną aš apnakvyndinau. taigi, mano virtuvėje vyko ispaniško maisto gaminimas. prisikvietė tas ispanas krūvą mergų lietuvaičių, priėjo iki šiol nematytų man žmonių į mano virtuvę ir gaminome. maisto pagaminome visai nedaug, bet ir jo nesuvalgėm, užtat sangrijos išgėrėm beveik 2 kibirus. linksmiausia buvo pervežinėt viską – sangriją gaminom kibire, o kuo užtengti jį – neturim. jau rinkomės, kas čia bus tas laimingasis, kuris važiuos apsikabinęs kibirą ir saugodamas, kad ant kokios duobės ji visa nešliūkštelėtų per visą mašiną. tiesa, tada aš sugalvojau, kad galima jį uždengti bent jau folija ir maišeliais. pavyko. sangrija nuvažiavo iki taško. taškas buvo basanavičiaus gatvėj. juokingiausia buvo tai, kad ten gyvenantis italas pradžioj mielai pasisliūlė vakarėlį, bet po to išsigando ir paskelbė neteisingą adresą (užuojata ir tiems, kurie ėjo tuo adresu, ir tiems, kurie ten gyvena). bet kuriuo atveju, prisirinko apie 40 žmonių (čia jau pabaigoj). buvo visai fun, turbūt dar ir dėl sangrijos. susipažinau su keletu mergaičių, keletu berniukų, vienu tokiu iš londono ir su dar keletu užsieniečių prabėgšmom.

vienas geras momentas buvo tas, kad niekas neturėjo kamščiatraukio. o kai sangrija baigės, teliko stovėt 5-6 neatidaryti vyno buteliai, visiems to vyno prireikė. mano draugė dar keliavo, tai užsakiau pas ją kamščiatraukį. tačiau visi taip norėjo to vyno, kad kamščiatraukio nesulaukė – kas sustūmė kamštį, kas kažkaip stebūklingai ištraukė. galiausiai liko vienas butelys – to kamščio įstumti nesugebėjo niekas. taigi, visi su viltimi laukė kamščiatraukio. kamščiatraukis atvažiavo ir… kamštis buvo per giliai įstumtas – kamščiatraukis jo nesiekė. vistik galų gale tą vyną kažkas atidarė. visai skanus buvo.paskui kaimynai pradėjo skųstis ir išėjom lauk į mojito barą. pirmą kartą ten buvau – muzika tikrai nevykusi, kainos žiauriai didelės, tačiau yra labai gerų sofkučių. grįžau kažkada po trijų su ispanu. jis dabar išėjo pasivaikščioti po miestą, o aš guliu sau ant sofkos ir rašinėju visokias nesąmones. štai prirašiau čia padrikai visko, šiandien išsimiegot reiktų arba tiesiog grįžti į blaivų protą.

3 Atsakymų į “spanish party”

 1. (kamsciatraukio neseja) kalbėjo:

  pasirodo, veluoti imanoma net ir i party…

 2. eziukassukedais kalbėjo:

  mmmm…..sangrija….
  nieko nėra skaniau, nei tikra, paties gaminta sangrija…

 3. Anonymous kalbėjo:

  nezinau nezinau…neperseniausiai dalyvavau vestuvese kur buvo ir tulas italas. didesnio flegmos nesu mates:)) ir dar venge filmuotis…

Būtinai palikite komentarą: