kaip surasti adatą šieno kupetoje

ispanas dar negrįžo. jau bandžiau jo ieškoti. supratau, kad surasti žmogų vilniuje nėra taip lengva. prisideda dar tai, kad sekmadienis, bet. kadangi jokių jo pažįstamų konktaktų vilniuje neturiu, pradėjau nuo paprasčiausio 112. jie pasakė kreiptis į policiją ir netgi nurodė kur rasti nuovadą. skambinau į nuovadą, bet niekas nekėlė. tada pabandžiau ligonines. pakėlė tik greitosios pagalbos ligoninė, ten pagal pavardę nieko nerado. tada išvažiavau į tą policijos nuovadą. ji sekmadieniais nedirba, nuvažiavau į kitą. ten, žinoma, pirmiausia pasakė “tai gal tiesiog linksminasi?”. bet vis tiek padėjo man – patikrino, ar nėra suimtas. daugiau, pasirodo, jie nelabai gali. tik dar morgui pasiskambino. pasirodo, ten vakar atvežė vieną neatpažintą. pasiūlė nuvažiuot iki morgo –  sakė, kad nors ten šiandien žmonių nepriima, tačiau dirba ir gal suteiks kokios nors informacijos. nuvažiavau. gal ir gerai, kad niekas ten man neatidarė durų – nelabai man norisi pamatyti ten jį ar bet ką kitą.

taigi, vėl sėdžiu namie ir laukiu. dabar jau žinau, kad nesuimtas ir kad neguli greitosios pagalbos ligoninėje. policija sakė ryt kreiptis į savo nuovadą. o aš galvoju ryt kreiptis į ambasadą.

nu bet jeigu jis grįš sveikas gyvas ir tik užgėręs, tai pati turbūt paguldysiu jį į ligoninę – daug savo nervinių ląstelių šiandien praradau.

2 Atsakymų į “kaip surasti adatą šieno kupetoje”

  1. Oni kalbėjo:

    Labai rūpestinga. :)
    Turbūt neišdrįsčiau pažvelgt į neatpažinto žmogaus lavoną. Labai bijočiau ten pamatyti tą, kurio ieškau. Siaubas.

  2. eziukassukedais kalbėjo:

    hm, mano pažįstama iš Latvijos vieną ispaną parsivežė šį savaitgalį. na, tiksliau jau ir išlydėjo. tikiuos ne tas pats

    beje, brūkštelk komentaruose ar įraše, kas – tu, ar alkoholis – jį pribaigė :)

Būtinai palikite komentarą: