žirafos – lūzeriai

žirafos – tai mes (aš ir dar keletas). ir mes lūzeriai.(mūsų logo. aš piešiau.)

regis, nepasakojau dar apie smegenų mūšį, arba kvizą (lietuviškai būtų viktorina), kuriame dalyvavau su žirafų komanda jau porą mėnesių. pats laikas papasakoti, nes jis baigėsi, o mes pralaimėjome. be to, vakar skaitė ištrauką iš kažkieno blogo, aprašinėjančio tą kvizą, tai pagalvojau – kuo aš prastesnė?

trumpai tariant, pora pažįstamų sugalvojo tokį užsiėmimą – kas savaitinius susitikimus, kurių metu jie uždavinėja visiems klausimus, o visi bando pasirodyti protingais ir spėlioja atsakymus. spėlioja komandos po 6 narius.

mūsų komanda vadinosi “Net Žirafs” (neklauskite, kodėl – manęs nebuvo, kai kiti pavadinimą galvojo). dažniausiai mes užimdavom garbingą trečiąją vietą (iš tai 8, tai 11 komandų). tokią užėmėme ir bendroje įskaitoje.

o štai finaliniame žaidime ėmėm ir pralošėm beveik be kovos. t.y. iškritom ketvirfinalyje, pralaimėję prieš bendroje įskaitoje 6 vietą užėmusią komandą. na, bet ta komanda bent jau užėmė trečiąją vietą, taigi, nesame absoliutūs lūzeriai, tik šiek tiek lūzeriai. reikia pastebėti, kad bet kuriuo atveju nebūtume toli ėję – klausimai apie sportą ar “kuri valstybė pasaulyje užima X vietą pagal dydį/gyventojų skaičių” mums ne itin sekėsi. ir šiaip mes ten buvom susirinkę tiesiog for fun, o ne kažką laimėti – tai fun ir buvo :) paskui, kai pralošėm, tiesiog žaidėm komandoje vieni prieš kitus. tai skaičiavom, kad ne itin daug taškų būtume ir kartu surinkę.

tiesa, aš laimėjau alaus už geriausius (ir gausiausius) klausimus. klausimus žiūrovai ir pralošusių komandų nariai uždavinėjo žaidžiančioms komandoms. manieji buvo tokie, kaip “kas buvo parašyta Al Capone vizitinėje kortelėje?”, “kiek truko pats trumpiausias istorijoje karas?”, “kokios valstybės valstybinis orkestras yra mažesnis didesnis už jos armiją” ir t.t. atsakė, rodos, tik vieną iš manųjų klausimų, buvo toks apie bučinius.

bet kuriuo atveju, iki vakar trečiadienius leisdavom tikrai smagiai, o kartu dar intelektualiai (tiesa, mano intelektas po trečio alaus paprastai išsisemdavo). bet vakar viskas baigėsi ir atsivėrė didžiai gili intelektualinė tuštuma (nu daugmaž).

tačiau su komanda jau planuojam bent kartą susirinkti žaisti Risko. ne toks intelektualus, užtat strateginis žaidimas. jei patiks, galėsim padaryti tradiciniu.

5 Atsakymų į “žirafos – lūzeriai”

 1. Ez kalbėjo:

  Renkames 😀

 2. stb kalbėjo:

  lietuvoje tokie dalykai atsiranda ir vel pranyksta, o shtai rusishkas klubas "cto?gde?kogda?" arba "klub znatakov" puikiai gyvuoja kiek save pamenu:)

 3. Ausra kalbėjo:

  O Kokie atsakymai i tavo klausimus apie kara, al capona ir tt? Idomu

 4. Anonymous kalbėjo:

  Yra ir ilgiau nepranykstančių, pvz. toks protmušis…

 5. QQ kalbėjo:

  Kad ir Lietuvos valstybinis orkestas mazesnis uz armija.

  ne? :)

Būtinai palikite komentarą: