stalo žaidimai

vakar nusprendėm užeiti į bixus ir visai netyčia ten radom stalo žaidimų klubą. pamatėm, kaip kažkas iš po padavėjos staliuko traukia žaidimus. pagalvojom – būna gi baruose žaidimų (nors tiek daug dar nemačiau). irgi pasiėmėm vieną (Alias). pažaidėm, o tada ketvirtas žmogus išėjo ir mes nusprendėm pakeisti žaidimą. susiradom skotland jardą ir pradėjom aiškintis taisykles. prišoko toks berniukas – “gal padėti” – ir išaiškino mums viską, kaip žaisti. paskui iš jo ir sužinojom, kad, pasirodo, čia vyksta stalo žaidimų klubas, kur žmonės tiesiog susirenka pažaisti. jis vykdavo bixuose pirmadieniais ir antradieniais, o dabar juos jau meta lauk iš čia, tai jie persikelia į Double Coffee ir žais ten ketvirtadieniais.

prižaidėm scotland yardo ir panorom kito žaidimo. pasiėmėm tokį “naujakuriai”. ten taisyklės dar sudėtingesnės, tai kitas berniukas prisėdo su mumis pažaisti ir kartu paaiškinti taisykles. taip ir išmokom žaisti. iš tų visų taisyklių knygelių kažin ar būtume išmokę, nes jos kažkokios labai sudėtingos buvo. taip kad tas klubas man patiko, nes jie labai maloniai priima naujus ar tiesiog netyčia užklydusius žmones ir jiems padeda. o ir stalo žaidimai man patinka, taigi, gal reikės dar kada apsilankyti.

7 Atsakymų į “stalo žaidimai”

 1. Silas kalbėjo:

  Į kurį double cofe?

 2. ezilka kalbėjo:

  Nu taigi i ana…

 3. vilnele kalbėjo:

  Pilies gatvės. Šiandien dar vyks bixuose.

 4. kielas kalbėjo:

  Matyt stalo žaidėjai ne labai norėjo Bixų apyvartą didint? Ar todėl meta? O Double Coffee brangi kava juos vylioja labiau? Gal ir gerai. Šiaip jau tokie mini projektai turėtų pagyvinti barų lankomumą. Keista, kad Bixai to atsisako.

 5. vilnele kalbėjo:

  man irgi keista. mums aiškino, kad turbūt per mažą apyvartą padaro jie bixams, tačiau kokia ten apyvarta pirmadieniais ar antradieniais. o dabar bent keletas žmonių po alaus pasiima. taip kad man bixų požiūris irgi keistas, arba ne viską papasakojo man taip, kaip iš tiesų yra :)

 6. xnera kalbėjo:

  Uf, Kaune aišku nieko panašaus nėra :/

 7. Anonymous kalbėjo:

  Ten niekad pirmadieniais ir antradieniais antrame aukste nebuna zmoniu. Staliukus uzpildo tik zaidejai. Kad ir ne po daug nusiperka, bet vis i kisene. Kvaili savininkai – galejo duot jiems bilietukus pvz po 10 lt, uz kuriuos galima nusipirkti maisto ir butu buve OK

Būtinai palikite komentarą: