lauk

 “Skaitytojams tikrai nepatiktų tiklaraštis, kuriame gali perskaityti
apie bet ką: vieną dieną apie dviračių sportą, kitą kartą apie pupelių
sriubą, o trečią – apie nepasisekusią meilę.”

taigi, mielieji nuolatiniai skaitytojai, ką jūs čia veikiat?

šiuo metu mano blogas išgyvena krizę – nebenoriu į jį rašyti, tai jis verkia vienišas liūdnas ir neprižiūrimas. jei niekas nebeskaitytų, būtų iš viso ramu. tad, lauk, mielieji nuolatiniai, lauk – o tai tuoj apie pupeles ir meilę pradėsiu rašyti!

p.s. cha, ką tik supratau, kas yra atsakomybė prieš skaitytojus.

8 Atsakymų į “lauk”

 1. Armandas kalbėjo:

  Nereikia stengtis įtikti skaitytojams :) Jei kažkas skaito, tai tik dėl to, kad jiems patinka, kaip yra.

  Aš esu įsitikinęs, kad p. Juozo Kaiziukėno ilgamečiai tyrimai parodė, kas tiksliai patinka/nepatinka skaitytojams, ir visiškai pasitikiu jo straipsniu… NOT! 😀

 2. vicont kalbėjo:

  Ok, aš tenkinu savo skaitomaniją…

  O jei rimtai: gyvenimo pastebėjimai, kritiška nuomonė apie įvairiausius Vilniaus miesto įvykius, ir tiesiog savotiška raiška :).

 3. parasykdovilei kalbėjo:

  Nagi, nesipiktinkite. Juk Juozas išreiškė savo asmeninę subjektyvią nuomonę. Tokią ar kitokią turime kiekvienas iš mūsų.
  Aš irgi manau, jog teminis blogas turi daugiau galimybių tapti populiarus, bet galiu pasakyti, kad jį rašyti nėra taip malonu, kaip bet kokia tema, ant liežuvio užplaukusia.
  Ir blogai "apie gyvenimą" skaitomi. Bet tai jau didžiąja dalimi priklauso nuo autoriaus charizmos. Tas pats minėtas populiariausias asmeninis qemm blogas yra apie absoliučiai beleką ir jis yra skaitomas. Kasdien. Kaip dienos anekdotas. Tiesiog jo saviraiška ir požiūris į kasdienius dalykus yra išskirtinis.

 4. me`myself`I kalbėjo:

  Man keista, kad vos tik Lietuvoje atsirado blogai (pripažinkime – pavėluotai), kartu atsirado nuomonė, kad juos rašyti turi tik tie, kurie turi ką pasakyti plačiajai auditorijai. Pradėta sakyti, kad 99% blogų – šlamštas, itt. Atrodo, kad blogosferą siekiama paversti žiniasklaida. Bet juk idėja tokia, kad blogus gali rašyti visi, kam tai patinka. Nesvarbu, ar tai paauglė, rašanti apie pirmąją meilę, ar marketingo specialistas. Atsiras kažkas, kam tai patiks.
  Tuo tarpu tokiais patarimais kaikurie blogeriai nori įpiršti nuomonę, kad negali patikti skaityti blogą apie viską ir tiesiog vertinti autoriaus sugebėjimą taip aprašyti dviračio valymą, kad ir vėl nori sugrįžti į jo blogą.
  Kartais darosi pikta, kad blogesferą bando monopolizuoti, o rašyti patarimus, koks turi būti blogas, tapo madinga. Tai gal jau laikas nutraukti dabartinę registracijos tvarką ir liepti visiems norintiems rašyti blogą iš pradžių komisijai pateikti 'blogoplaną', su blogo tikslais, planuojamų skaitytojų skaičiumi, itt?

 5. vilnele kalbėjo:

  o aš tai tikrai nesipiktinutik pritaikau frazę savo asmeninei būsenai ir truputį ironizuoju :)

 6. Juozas kalbėjo:

  Nu nereikia čia varyt ant manęs :) Aš tiesiog parašiau nuomonę kokie MAN blogai patinka ir kokie MAN atrodo turėti patikti skaitytojams, jei taip nėra – sakykite :)

 7. vilnele kalbėjo:

  jo, nemuškit Juozo, jis geras :)

 8. jesusas kalbėjo:

  Gaila būtų,jei nustotum rašyt…Kažkaip pamėgau tavo blogą,ir kol kas dar nepasitaikė rašinio,kurį būtų neįdomu skaityt.Gal čia tas rudeniškas niūrumas tave taip prispaudė,kad nori mest?
  Na,bet tau spręst.Jei mesi – ačiū už tuos visus mano ir atrodo daugelio kitų apturėtus gerus paskaitymus,o jei rašysi- tas pats ačiū + labai džiaugsiuos ir toliau lankydamas tavo blogą –;-@

Būtinai palikite komentarą: