satta

satta buvo keista. daug kas nepavyko, buvo daug bardako, bet aš rami, kad savo darbus padariau gerai. mažai miegojau ir palapinę stačiau tik antrą naktį, tiksliau paryčiais. kaip tamsoje, palapinę pavyko pastatyti labai sėkmingai. o kitų palapinės, tuo tarpu, šlapo ar skraidė (vieno savanorio palapinė išskrido kažkur, matyt, į šiltus kraštus).

rūpinausi, savanoriais, generatoriais, dušais, daug kuo. vaizdavau svarbią ir žmonės sakė, kad man tinka būti direktore (nors tokia nebuvau).

man patiko mūsų ofisas, šiltas ir nenupučiamas, tiek, kad per koncertus vibravo lyg vibruojanti lova, nes buvo šalia main stage.

man patiko, kaip žmonės manimi rūpinosi. nuolat atnešdavo maisto, o kartais įbrukdavo bokalą alaus. neprašyti, ir tai buvo žiauriai malonus jausmas.

man patiko geri savanoriai, dirbantys daugiau, negu prašiau. nes reikėjo. patiko ir tai, kad dauguma savanorių buvo gana geri, nebėgo iš pamainų ir dirbo tvarkingai.

ir žinau, kad festivalyje buvo daug problemų ir dalykų, kurie man nepatiko, bet apibendrinus, festivalyje man buvo gerai. man patiko.

 

Būtinai palikite komentarą: