tamsta festivalis

tamsta festivalis įvyko. taip, buvo šlapia. taip, autobusai nevažiavo laiku. taip, buvo mažai žmonių. bet man vistiek patiko.

antri metai, kaip festivalyje savanoriauju. šiais metais man užkrovė tiek darbų, kad vos panešiau. bet panešiau. ir man vistiek patiko. keistuolė aš – situacijoje, kur pilna streso, kur nuolat problemos ir reikia ne tik jas spręsti, bet ir žiūrėti, kad jos visur kitur neiškiltų, aš jaučiuosi puikiai. gal ne tą akimirką, kai viskas vyksta – tuo metu turbūt nenaudočiau žodžio “puikiai”, bet dabar suprantu, kad jaučiausi gerai. kaip žuvis vandenyje. taip, pavargau. pirmiausia neatlaikė telefonas (tiek skambučių jam buvo per daug ir jis nulūžo), paskui vos vos beatlaikiau ir pati. prarėkiau balsą – pirmadienį nebeprakalbėjau. ne su visomis problemomis susidorojau taip, kaip reikėtų. ne viskas ėjo, kaip sviestu patepta. bet išmokau daug. vos keletas dienų, o patirtis didžiulė.

beje, festivalio metu susipažinau su vienu keliautoju iš indijos, jam kiek padėjau ir mes pasišnekėjome. tuo metu, kai lietuviai burbėjo, kad lyja ir kad autobusai nevažiuoja pagal grafiką, jis buvo labai laimingas ir nustebęs, kad tie autobusai nemokami, kad dar ir laivai nemokami, o kiek pramogų nemokamų… ir kad labai gražu visur festivalyje, net ir per lietų. kodėl ten, kur daugumai blogai, kažkam yra labai gerai? aš linkusi palaikyti antrąją pusę – blogus dalykus galima greit užmiršti, pražiūrėti, ar tiesiog kantriai pralaukti. o gerus verta įsiminti ir apie juos kalbėti kitiems. taip kad užteks burbėti, mieli broliai lietuviai. šypsokimės geriau.

Būtinai palikite komentarą: