noriu išmokti šokti tango

vakar klausiausi tango Kotrynos bažnyčioj. na, atlikimas nebuvo super (vokalas viską gadino), bet visai maloniai paklausiau melodijų. tiesa į pabaigą jau visai popsą grot pradėjo.
vis tiek prieš akis iškilo viena iš barselonos aikščių, kurioje dažnai gatvėje du šokėjai šokdavo tango (gatvės artistai – paskui praeidavo su skrybėle, susirinkdavo eurus). buvo ir dar du šokėjai, kitoje aikštėje, jų buvo daug geresnė technika, bet stebėdama pirmuosius aš įtikėdavau jų aistra. niekad nepabosdavo į juos žiūrėti – taip gražu buvo. net jei programa kartodavosi, o ji ne visada kartodavosi.
visada ir pati norėjau išmokti šokti tango. na nors truputį. mokykloje, pamenu, vieną kažkokį tango mokė mus šokių mokytoja, bet atsimenu tik kokius tris pirmus žingsnius.

3 Atsakymų į “noriu išmokti šokti tango”

 1. stb kalbėjo:

  o shoksi tuomet su kokiu ispanu:)
  nes lietuviams priimtinas tik klumpakojis, ar tas tumbijumbi kur per eurovizija tulas plikis pavare ,kaip jo ten pavarde uzmirshau:)
  ai dar tiesa geras toks shokejas atsirado ant lietuvos ,romanovas:)

 2. manoakys kalbėjo:

  O taip, mačiau ir aš tango Barselonoje.
  Aikštėje turėjai omeny šituos? :)http://www.flickr.com/photos/manoakys/408379766/

  O dar parke, sutemus šoko tango tiesiog mansardoje, tiesiog paprasti žmonės. Sužavėjo mane. O tango ir aš norėčiau pabandyt…

 3. vilnele kalbėjo:

  šituos irgi pamenu, bet buvo dar vieni, toj pačioj aikštėje.

Būtinai palikite komentarą: