Kelionė į Penangą

DSC_0913

Dar belaukiant laivo iš Perhentian salų į krantą, susipažįstu su Nolwen, kuri yra prancūzė/ ispanė. Sutampa ne tik mūsų kelionės tikslas, bet ir požiūriai, tad greitai sulimpame į krūvą. Atplaukusios į krantą, randame autobusų stotį, kur Nolwen perka, o aš patvirtinu bilietą ir belieka sulaukti autobuso. Tiesa, paskutinis laivas iš salos plaukia ketvirtą, o autobusas į Penangą išvažiuoja tik aštuntą, tad turime daug gražaus laukimo.

Įsitaisome ant suoliukų prie stoties. Čia trainiojasi taksistai, ieškantys klientų ir prieš mūsų akis atsidarinėja naktinis maisto turgus. Taksistai ir kiti vietiniai vis pabando mus pakalbinti, domisi iš kur ir į kur važiuojame, kai kurie nustemba, kad iš šio miestuko yra autobusas į Penangą.

Po vieną einame patyrinėti maisto turgaus ir išbandyti dar naujų maistų. Viskas labai skanu.

Prie mūsų stabteli pro šalį einanti britė, ji jau keletą metų gyvena Langkawi saloje. Žada visokeriopą pagalbą, jei ten atvažiuosime (aš nevažiuosiu, Nolwen važiuos). Moteriškė smagi ir draugiška, pasidalina istorijomis apie gyvenimą Malaizijoje.

Vėliau, jai nuėjus, prie mūsų prisėda vokietis, jis laukia autobuso į Kuala Lumpurą. Nowlen gyvenusi Vokietijoje, tad jie įsišneka vokiškai. Kurį laiką pasaugom jo kuprinę, kol jis bėga fotografuoti naktinio turgaus.

Kai sutemsta ir nusibosta laukti, autobusas pagaliau pasirodo. Tiesa, „tiesioginis“ autobusas į Penangą (kaip sakė perkant bilietą) iš tiesų yra autobusas su persėdimu Kota Bharu mieste. Tad dabar važiuosime tik iki Kota Bharu.

Autobuso vairuotojas garsiai užleidžia disco muzikikę, važiuojame naktiniu miestu ir kalbamės apie šį ir tą. Kota Bharu persėdame jau į teisingą naktinį autobusą ir ankstų rytą pasiekiame Penangą.

2 Atsakymų į “Kelionė į Penangą”

  1. Anonymous kalbėjo:

    Kaip matau, turėjai puikų hostą. Ir plius keletą žiurkių :)

  2. Anonymous kalbėjo:

    Oi, kažkur ne ten parašiau :) Na tas mano darbo kompas visai streikuoja. ( kaip patogu savo žioplumą primest kompiuterio brokui :) )

Būtinai palikite komentarą: