šokių dešimtukas

o gi vakar pirmą kartą gyvenime žiūrėjau nuostabųjį visas namų šeimininkes prie televizorių ekranų sutraukiantį šokių dešimtuką.
nu ir ką galiu pasakyti – apgailėtina. tiesa, ne apie šokius kalbu (nors ir jie nežibantys), bet apie vedėjo bajerius. negi jam niekas nepasakė, kad jumoras – ne jo sritis? vienintelis, kuris visai taikliai “šaudė” – smoryginas. buvo dar vienas “erelis”, kuris bandė atsišaudyt, bet darė taip nevykusiai ir apgailėtinai. beje, man net smalsu pasidarė, kaip jie paskui bendrauja, kai per laidą taip apsivaro. nes kartais visai nebegražu būdavo.o juk kultūringi žmonės, rodos.
žodžiu, kažkoks labai kvailas šou man pasirodė tas dešimtukas. dėl to man ir patinka neturėt teliko – nepradedi žiūrėt tokių nesąmonių.

13 Atsakymų į “šokių dešimtukas”

 1. D kalbėjo:

  Pritariu

 2. m kalbėjo:

  buvo straipsnis apie jų bendravimo po laidų :)

 3. stb kalbėjo:

  Na jau na…viskas ten gerai. Nuo pat pirmuju 10-tuko laidu matesi ,kad maestro Smoriginui kartas nuo karto bus paduoduodma sudoroti ne tik kas nors ish shokeju poru ,bet ir ish komisijos ar laida vedanciuju:) Toks scenarijus-SHOW.
  Palyginus su LNK "kazkelintuku" ( nupirktu burzujaus romanovo ), visai neblogai.
  As paziuriu shia laida ,nors nesu joks shokejas ar tv-snobas. Idomu stebeti ,kaip pirmose laidose buve"buratinai" ,finale jau gerai pashoka netgi tango. Ko tau vilnele linkiu pasimokyti priesh peikiant kitus….

 4. vilnele kalbėjo:

  sakoma, kritikais tampa tie, kurie netampa kūrėjais. todėl nemokėdama šokti tango, galiu sėkmingai jį kritikuoti – mačiau tiek tango ir ne tik tanggo, kad tikrai galiu lyginti ir pasakyti, gerai tai buvo, ar negerai.

 5. stb kalbėjo:

  Kalba ne tik apie tango, o apie tai, ka shoko poros ( kur vienas NEprofesionalas) deshimtuke…beje 6-dieniais buna ne "zuvedros" festivaliai:)
  Pastarosios laidos komisijoje maciau ir ponia Kamaitiene, turbut del profesionalumo minetai damai pastabu neturesite? :)

 6. vilnele kalbėjo:

  aš tik pasigavau kitame komentare minėtą tango. beje, jei tai būtų profesionalų pasirodymai – sakyčiau, kad apgailėtinas vaizdas. dabar tik pasakiau, kad nesužibėjo. nes neprofesionalai.
  o minėtosios damos nepažįstu, tai nesiimu vertinti jos profesionalumo.

 7. garfie kalbėjo:

  na taip, atsimeu kartais ziuredavau ankstesniji sokiu desimtuka del smorygino ir pauliukaicio komentaru… 😉

  o sitas visai puse velnio. ypac su LNK palyginus. ten net keista, kad taip visai visiskai tiesmukai ukio banko ir skotu futbolo romanovicius nusipirkes pirmaja vieta ("ziurovu balsai"). (keista, kad taip akivaizdu). soka kaip pagali prarijes (palyginus su kitais).

  o del LTV sokiu desimtuko vedejo tai tiesa… jau seniai nezinau, kodel jis vis dar ten (spalvotoje dezuteje).

 8. stb kalbėjo:

  nezinant Kamaiciu poros ,tuomet nezinau ka galima nusimanyti Lietuvoje apie pramoginius shokius:)
  jeigu net as zinau kas jie :)

 9. vilnele kalbėjo:

  na taip, žinodamas garsias pavardes, tikrai nusimanysi atitinkamoje srityje.
  įdomus man jūsų požiūris :)

 10. stb kalbėjo:

  teiginys turetu skambeti taip:
  jeigu esi savo srities specialistas ( sportas ,profesija ar shokiai) tai TIKRAI zinai lyderius, garsias mokyklas ,klubus ir t.t.t.
  kazkaip neisivaizduoju sportiniu /pramoginiu shokiu profo/ zinovo,nezinancio shitos srities lyderiu :)
  taip kad vilnele nuvedei cia i lankas….
  beje as savo srities lyderius irgi puikiai zinau :)

 11. vilnele kalbėjo:

  pradėkim nuo to, kad niekur neapsimečiau sportinių šokių specialiste. pasakiau, tik kad mačiau daug įvairių šokių ir dėl to galiu lyginti bei vertinti.
  nesu sportinių šokių žinovė. jei rimtai – net nesidomiu jais. tačiau negi tai, kad nežinau vienos ar kitos pavardės, reiškia, kad negaliu atskirti gero šokio nuo prasto?

 12. stb kalbėjo:

  Prasta nuo gero ,aishku ,gali :)
  bet gera nuo labai gero ,nelabai greiciausiai…
  As tai neturiu ( cia apie shokius ) tiek ziniu, pvz:)
  Beje ar ne paprasciau butu buve imesti uzklausa inete ir butum kada nors, kokiai kitai diskusijai apie tai jau info turejusi..

 13. vilnele kalbėjo:

  googlės jau užklausiau diskusijos pradžioje :)
  bet gi neimsiu dabar apsimetinėti, kad kažką žinojau, ko iš tiesų nežinojau.

Būtinai palikite komentarą: