liučė čiuožia

Yannai Ross visai patiko Lietuvoje. tad ji pastatė čia ir antrą spektaklį (pirmas buvo Bembilendas). ką galiu pasakyti apie antrąjį? neblogas darbas. pažiūrėjau tikrai maloniai. nepaprastai gerai sukurti personažai. kai pradedi galvoti “iš kur jie tokius ištraukė” – reiškia, aktoriai dirba puikiai. pagyrimas visiems iki vieno. patiko tai, kad spektaklis nušlifuotas iki smulkmenų – viskas išbaigta, viskas padaryta iki galo. spektaklis, nepaliekantis laiko nuobodžiauti ar ieškoti priekabių.
ir vistik – kažko pritrūksta. kažko, apie ką išėjęs iš spektaklio galvotum dar bent porą valandų. kažko, kas užsiliktų. o dabar jau eilėje prie rūbinės galvojau apie visai kitus dalykus. kitaip tariant – geras spektaklis, bet nepaliekantis įspūdžio.

2 Atsakymų į “liučė čiuožia”

 1. Anonymous kalbėjo:

  Dėl aktorių darbo sutinku – tobula. Tik ne itin vertinu Tamulytę, tad ir čia ji man pasirodė tokia pati, kaip irkituose vaidmenyse – isteriška ir susireikšminusi. Kadangi man ir Bembilendas patiko, tai padariau išvadą, jog Ross – talentinga režisierė, sugebanti iš bet kokios literatūrinės medžiagos sukurti gerą spektaklį. Mat tą tavo paminėtą įspūdžio nebuvimą nurašiau pjesės silpnumui.
  Ir štai kas keista: žvilgterėjau, ką rašo jaunimo teatras apie savo pastatymą ( būtų įdomu juos abu palygint). Ten yra pjesės ištrauka. Ir būtent toj nedidukėj ištraukoj, aš pajutau tai, ko trūko spektaklyje: vienatvės skausmą, šilumos ir artumo troškimą.
  Ir dar įdomu: kai aš žiūrėjau "Liūčę"- nebuvo teksto apie plauką (gaila). Ar aktoriai pamiršo, ar režisierė iškupiūravo?

 2. vilnele kalbėjo:

  pjesę aš buvau skaičius – kažkada seniai. tada ji man atrodė labai nebloga.
  o plauko taip, buvo tik truputį (radau, prarijau, neiššikau). gaila.

Būtinai palikite komentarą: