Angeles City

Angelų mieste yra Clark oro uostas, iš kurio skrendu į Singapūrą. Atvažiuoju dieną anksčiau, nei reikia, tam, kad netyčia nepavėluočiau į skrydį. Nepavėluoju, bet tik tiek – Angeles mieste nerandu visai nieko įdomaus.

Atvažiuoju ankstų rytą, kai nelabai yra kas veikti, tad, gėda prisipažinti, einu į Makdonaldą kavos ir interneto. Ten prasėdžiu iki prasideda diena.

Tada einu per miestą, užsuku į parką, kur prisėdus susirandu draugą. Draugas yra masažistas ir primygtinai siūlo parodomąjį masažą čia pat parke, bet atsisakau. Daug pasakoja apie savo vaikus Singapūre ir Kinijoje. Išeidamas palieka man savo telefono numerį – jei užsinorėčiau masažo.

Keliauju toliau, noriu apsigyventi prie oro uosto esančiame viešbutyje, kurį radau internete. Pasirenku neteisingą kelią – per oro uosto teritoriją, kuri, pasirodo, nuo likusio miesto atskirta tvora, tad atėjus iki taško, kuriame norėčiau pasukti link viešbučio, randu tvorą. Tenka eiti toliau, kol randu išėjimą. Apsauginiai stebisi, kad vaikštinėjuosi čia pėstute ir dar su didele kuprine.

Randu gatvę, kur turėtų būti viešbutis, paskui ir patį viešbutį – bet vartai uždaryti ir nė gyvos dvasios aplinkui. Pasibaladojusi į vartus ir nesulaukusi jokios reakcijos, turiu pasiduoti. Tiesa, pagrindinėje gatvėje, nuo kurios nusukau, yra daug viešbučių, bet visi jie gerokai per brangus. Karštyje ir su kuprine prasitampau gerą valandą, kol randu įkandamos kainos viešbutį. Kambarys, turiu pasakyti, tikrai prabangus, kaip už tokią kainą.

Viešbutį turiu, prieš akis dar geras pusvalandis – bet kad čia taip nėra ką veikti. Išeinu įsitikinti, kad tikrai čia nieko aplinkui įdomaus – ir tikrai nieko nerandu, į ką pažiūrėti. Tad grįžtu į viešbutį ir praleidžiu vakarą su televizoriumi ir kompiuteriu.

Ryte nukeliauju į oro uostą. Atrodo, jau esu čia – kas dar gali būti negerai? Ogi vos nelieku Filipinuose. Avialinijos, su kuriomis skrendu, Cebu Pasific, primygtinai reikalauja bilieto, rodančio, kad aš per 90 dienų paliksiu Singapūrą. Ilgai ginčijuosi ir baisiai nirštu, bet man neleidžia užsiregistruoti tol, kol neparodysiu bilieto. Tad galiausiai paskubomis internetu nusiperku autobuso bilietą į Kuala Lumpurą, kad man leistų skristi. Check-inn’as laukia tik manęs, per skubėjimą avialinijų ofise vos nepalieku savo kreditinės kortelės.

Beje, nusileidus Singapūre, niekas net nepaklausė apie tai, kiek laiko būsiu čia ir ar turiu bilietą, rodantį, kad išvažiuoju. Dvigubai pykstu and Cebu Pasific.

Būtinai palikite komentarą: