tūkstančio litų renginys

vakar, būdama ištikima Tele2 Pildyk vartotoja, apsilankiau Omnitel auksiniams klientams skirtame renginyje Siemens arenoje. į jį mane pakvietė draugė – taip pat Tele2 vartotoja. tai pasiliksminome.
šis renginys buvo skirtas tiems, kurie nepateko į prieš tai buvusį auksinių klientų renginį “ballet for life”. turiu pasakyti, kad vakarykščiams auksiniams nepasisekė. na taip, davė valgyt ir gert. Jei abejoji renginio kokybe – duok valgyt ir gert ir tikrai niekas nesiskųs. taip jau yra – papildytais skrandžiais žiūrovai atlaidesni. ir net jei scenoje š…, žiūrovas galvoja, kad viskas ne taip blogai – valgyt davė.
o scenoje buvo ne visiškai š…, bet tiesiog coverių vakaras. simfoninis orkestras ir keletas skandinavų, vaizduojančių, kad yra panašūs į tikruosius atlikėjus, dainavo ABBA dainas. na, prie to daug nesikabinėčiau – bent jau linksma buvo, kai pradėjom labiau už visus omnitel klientus maivytis ir šokti disko. tam turėjo įtakos ir alus – iki alaus sėdėjom ir skeptiškai kritikavom viską. dar, žinoma, turėjo įtakos ir tai, kad pabaigoje jie dainavo populiariausias dainas. tiesa, jas dainuoti baigė per anksti – publika vos spėjo įsilinsminti, o jie viską ėmė ir užraukė.
kaip jau sakiau, muzikinė dalis buvo pakenčiama – prasčiausiai atrodė renginio vedėjas, nevykusiai vaizduojantis kino režisierių. ir pats visko siejimas su kinu buvo juokingas – neva čia filmuojamas didžiausias tokio masto koncertas, neva visi žiūrovai yra statistai. buvo rodomos lentelės “plojame”, “tylos”, “šokame”, “linguojame” ir t.t. po sceną lakstė neva visokie asistentai. jie dar gana įtikinami buvo, bet tas režisierius…. nei vaidmens, nei vedėjavimo.
o juokingiausia dalis man pasirodė šio renginio marketingas. visur buvo skelbta, kad bilietas į jį kainuoja 1000 litų. net už tikrą ABBA tiek būtų per daug. tačiau dabar, tikiu, buvo žmonių, kurie jautėsi itin svarbūs, gaudami nuo Omnitelio tokią brangią dovaną. Įdomu, ar kas nors nusipirko bilietą už tokią kainą? realiai renginys vertas daugių daugiausia 20 Lt. na gerai, dar 10 galima pridėti už maistą. o dabar turiu bilietą su prikabintu čekiu:

Bilietas 1000,00
Nuolaida -1000,00
————————–
Suma 0,00

6 Atsakymų į “tūkstančio litų renginys”

 1. visa ko tvarkytoja kalbėjo:

  Nejaugi manai, kad pasisekė tiems pirmiesiems, kurie pamatė Bežaro baletą? Žiūrėti šiuolaikinį baletą Siemens arenoje?! Atsiprašau, bet juk Bežaras ne šoumenas, o vienas žymiausių XX a. choreografų. Atsiliepimai, kuriuos girdėjau, buvo padūsavimai su ironiškom šypsenėlėm. O profesionali kritika argumentuotai rašė apie kūrinio ir atlikimo vietos nesuderinamumą.
  O 1000Lt bilietą būtinai išsaugok. Bus įdomi relikvija

 2. vilnele kalbėjo:

  na, čia dar klausimas, ar geriau žiūrėti gerą renginį netinkamoj aplinkoj, ar prastą renginį tinkamoj :)

 3. myliusavodarba kalbėjo:

  tas pats buvo ir su baletu. tas pats 1000 litų, ta pati nuolaida. spėju jie taip plauna pinigus, nes nurašant nemoka kokio pelno mokesčio ar panašiai.

 4. mokesciu inspekcija kalbėjo:

  Cia kurie, JIE, plauna pinigus?
  Gal galima tiksliau/:)

 5. Anonymous kalbėjo:

  niekaip nesuprantu, kam eiti i rengini, su tokiu nusistatymu ir apskritai jei nepatinka tokia muzika? :)

 6. thony kalbėjo:

  labai juokinga :))

Būtinai palikite komentarą: