Baguio

DSC_0713

Į Baguio važiuoju kaip į tarpinę stotelę prieš visus gražius miestelius kalnuose – bet Baguio pasirodo taip pat yra gražus miestelis kalnuose. Na, greičiau miestas, bet pakankamai ramus ir atsipalaidavęs, gražiai išsidėstęs tarp kalvų. Čia neužsibūnu – praleidžiu gerą pusdienį ir naktį (ar pusantros), bet laikas prabėga maloniai.

Atvažiuoju į Baguio apie pietus ir keliauju per miestą iki pigaus guesthouso. Baguio, nors neatrodo didelis, turi ir Makdonaldų, ir KFC, ir kitos panašios „civilizacijos“. Bet mane labiau sudomina didžiulis turgus, pro kurį žingsniuoju nakvynės link – čia dar grįšiu, reikia naujų batų.

DSC_0723

Apsinakvindinu guesthouse ir grįžtu į miesto centrą. Praeinu turgų, užsuku į parką – pilna vietinių, ežere jie mina visokias ten gulbes ir kitokius laivelius. Aplink parką šurmuliuoja gatvės maisto prekystaliai – čia ir pasiimu vieną kitą užkandį. Pavaikštinėju po aplinkines kalvas. Pavakarienauju, tiesą pasakius, prekybcentryje, bet jame yra didžiulis food court su didžiuliu nebrangaus maisto pasirinkimu.

Grįžtu į guesthousą ir vos įžengus pro duris, mane užkalbina du restorane sėdintys britai – spėlioja, iš kur aš. Neatspėja. Prisėdu prie jų, pasiimu alaus ir leidžiame vakarą smagiai, beveik visą laiką besijuokdami.

Ryte gaudau autobusą į Bontoc. Tuo tarpu į Baguio dar grįžtu pakeliui į Angeles miestą, vidury nakties ir tik porai valandų.

Būtinai palikite komentarą: