žaidimų metai

žinau, kad į stalo žaidimų madą pavėlavau, bet niekad nesivaikydavau madų. žaidimais susidomėjau visai neseniai, bet susidomėjau rimtai. viskas prasidėjo nuo Risko, kurį turi brolis. paskui visai netyčia atradau stalo žaidimų klubą, kuriame ir sužinojau, kiek įvairiausių žaidimų yra sugalvota. šis mano susidomėjimas prasidėjo pačiu laiku – artėjo Kalėdos ir jos man buvo dosnios šiuo atžvilgiu. vakar gavau (turbūt) paskutiniąją šių švenčių dovaną – žinoma, žaidimą. taigi, dabar pasigirsiu, ką turiu (kad žinotumėt, ką galima ateiti pažaisti ir ko nebereikia dovanoti):

Katano naujakuriai. puikus žaidimas, kuriame rideni kauliuką, gauni resursus, statai gyvenvietes ir miestus, renki taškus ir laimi. skamba paprastai, bet šiaip yra tikrai labai geras ir įtraukiantis žaidimas.

Jūrų užkariautojai. naujakurių praplėtimas, kuriame dar gali ir jūromis plaukioti.

Blue Moon City. juokinga žaidimo “priešistorė” – jam sugalvotas mitas – ir kortų grafika, bet pats žaidimas visai įdomus. žaidėjai atstatinėja miestą.

Bonanza. auginam pupas. paprastas ir smagus kortų žaidimas, labai tinkamas, kai nesinori pernelyg gilintis į taisykles, dėlioti žaidimo lentos ir ilgai užtrukti. sodini, keiti ir parduoti pupas, už jas renki auksinius.

Roomy Rummy. šiek tiek panašus į Domino – numeruotos ir spalvotos kortelės, kurias reikia išdėti ant stalo. kas pirmas – tas laimi.

Alias. pristatinėti, turbūt nereikia.

Kriss Kross. šitas žaidimas dažniausiai naudojamas amerikietiškuose filmuose. turi raides ir dėlioji žodžius – taip, kad jie kryžiuotųsi su jau padėtais. priverčia atsiminti žodyną ir prigalvoti naujadarų.

įskaitant dar brolio ir Giedrės Riską, Monopolį, Uno kortas (o gal ir dar ką nors – nebežinau) – jau galime kurti asmeninį Žvėryno žaidimų klubą. Taigi, kas norite pažaisti?

2 Atsakymų į “žaidimų metai”

  1. vonioje kalbėjo:

    rummy, by the way :)

  2. vilnele kalbėjo:

    aha, ilgai galvojau, kaip ten jis rašosi :)

Būtinai palikite komentarą: