paštas

buvau pašte. per pietus eilės. prieš mane toks diedukas stovi. prieina prie langelio ir rusiškai: “už elektrą ir vandenį. užpildykit”. paštininkė burbtelėjo “pats turite užsipildyti” ir – ką darys – ėmėsi pildyti. už manęs stovintys vaikinas su mergina ėmė burbėti: “tai gal dar ir vaistų nupirkt ar pencininko pažymėjimą išduot”. iš pradžių buvau jų pusėj – laukimas pailgėjo gerom penkiom minutėm, tad nesugebėjimas užsipildyti mokesčių knygutės nervino. bet paskui pagalvojau – ne iš gero gyvenimo gi. gal žmogus neprimato, gal lietuviškai neperskaito ir kur ką įrašyt nežino, o gal tiesiog rankos dreba. žmogui pagalbos reik, o mes va stovim ir burbam, tarsi gaisro gesinti skubėtume.

5 Atsakymų į “paštas”

 1. stb kalbėjo:

  gerai, kad diedukas dar ateina uzsimoketi uz busto paslaugas…ish kitu tokiu dieduku anukai/anukes paskutines pensijas atima ( narkatai) arba patys ish nevilties prageria ir bomzauja poto ( paprastai max pora sezonu….)
  negerai tik kad diedukas per kokius 40 metu lietuvishkai pramokti NENOREJO, slavishkas onaras neleido…

 2. Anonymous kalbėjo:

  Man tai atrodo, kad žmona už butą mokėdavo, tai ir neišmoko žmogus, dabar liko be žmonos – tai ir tenka daryti darbus, kurių nemokėjo.

 3. stb kalbėjo:

  gal ir bobutes variantas…gal bobute pagaliau pasake: nebevirsiu kopustu ( borshciaus ), neplausiu kojiniu ir triusiku, nemokesiu uz buta ,trenke durimis ir ishvare pas TV zvaigzde:)

 4. + simonas kalbėjo:

  aš tai sakau, reikėtų tokių voluntierių, kurie pasidėtų lentelę prie tokių eilių, o lentelėj būtų parašyta заполню книжку даром – подоидите пожалуиста. :-)

 5. stb kalbėjo:

  ir lenteles apacioje tokios nedidelem raidelem:
  "cena -1litas" ….:)
  butu labai shiuolaikishkai vadybininkibinkibishka:)

Būtinai palikite komentarą: