žaisliukai

Kadangi mano žvėris (žr. nuotraukoje) rado dar vieną patį geriausią žaislą, nusprendžiau pagaliau parašyti tai, ką seniai norėjau:
Kačių žaislų gamintojai nė velnio nenutuokia apie kates.
Turiu pasakyti, kad iš visų katiniškų žaislų tik vienu – tokia meškere su pele ant kabliuko (katėms žvejoti) – mano katė domėjosi ilgiau, nei 5 minutes. O štai su juodu kaspinu (nuotraukoje) katė gali žaisti ne vieną valandą. Tiesa, dar reikalinga ranka, kilojantį tą kaspiną. Geriausi ir įdomiausi žaislai yra virvelės, šniūreliai (ir laidai), saldainių popierėliai, ausų krapštukai ir kištukai, maišeliai, dėžutės, riešutai ir kita smulkmė. Bėda tik ta, kad tokių daiktų brangiai neparduosi, tai ir pilnos parduotuvės visokių pelių imitacijų, kamuoliukai ir pan – mano namuos ie guli sau kampe niekam nereikalingi. Na taip, gal ir yra kačių, kurios tokiems daiktams skiria kiek daugiau laiko – bet aš tokių kačių nepažįstu.

2 Atsakymų į “žaisliukai”

  1. parasykdovilei kalbėjo:

    Didelis TAIP kaspinams ir kitokiems batraiščiams 😉 Eina pakaitomis su maišeliais. Ypač teisingi tie, į kuriuos galima ir visai sulįsti ir taip po kambarį varinėti 😉

  2. stb kalbėjo:

    supranta jie, supranta apie kates…bet bando prakishti visokio shlamshto, o gal kas ir nupirks(ir nuperka gi… ) nes negi imsi ir pardavinesi popieriukus nuo saldainiu:)

Būtinai palikite komentarą: