Rašyti January, 2012

-30

26.January.2012

-30 ir, regis, viskas užšalę. Žmonės sulindę į kepures, šalikus ir kapišonus. Ir į savo šiltus namus – miestas keistai ištuštėjęs. o man patinka. vis dar sapnuoju visokių keistų dalykų ir džiaugiuosi – nes kai ilgą laiką nesapnavau, buvau pasiilgus.

Sapnas

25.January.2012

Šiandien sapnavau, kaip gelbėju avis nuo keistos baltos šviesos danguje. Slėpiau jas kažkokiame tvarte. Regis, visos sėkmingai išsigelbėjome. Ir viskas vyko labai rimtai, gyvybės ir mirties klausimas.

Įdomu, ką tai turėtų reikšti?

pašte

7.January.2012

šiandien buvo saulėta ir gražu, bent jau iš ryto (ar tiksliau apie pietus). nukeliavau į paštą, o ten pora moteriškių tokį skandalą kelia (viskas dėl to, kad paštininkės vaikšto ir laiškus nešioja nuo 6 iki 14 val, o ne prieš 8 ir po 18, kaip kad minėtosioms moteriškėms būtų patogu).

įkišau savo trigrašį, sakau, ko jūs, ponios, tokios piktos, juk saulė šviečia, graži diena, kam čia pykti ir gadintis nuotaiką. sulaukiau dėkingo žvilgsnio iš pašto darbuotojos ir keleto vis dar tiek pat piktų pastabų apie tai, kad paštininkės vistik turėtų nešioti laiškus prieš darbą ir po. norėjau dar paklausti, ką reiškia “prieš darbą ir po” – aš, pavyzdžiui, kartais pradedu darbą tik 11 val. bet nusprendžiau, kad tai aistrų nenumaldys, tik dar labiau tetas įaudrins. tad tiesiog pasiėmiau savo siuntinuką ir išėjau pasidžiaugti saulute.

Rudeniška žiema

6.January.2012

Taip rudeniškai šlapia už lanko, ir mintys tokios rudeniškos, nors gi sausis, viduržiemis. Tiesa, mintys lanko dažniausiai važiuojant autobusu ar kai jau guliu užgesinusi šviesą ir tuoj užmigsiu.

Pastarosiomis dienomis daug su visais kalbame apie sapnus. Daug ir sapnuoju, bet iš sapnų lieka tik detalės. Pvz. vienas sapnas vyko Kaune, senamiestyje – tiek ir tepamenu. Iš kito liko tiek, kad buvo daug žmonių ir jie buvo visi apsirengę labai ryškiai. O paprastai sapnuose spalvų nefiksuoju. Vakar sapnavau, kad guliu ligoninėje, kažkas rimto, ir visokie žmonės ateina mane aplankyti. Tokie liūdni liūdni, lyg merdėčiau, nors žinau, kad neturėčiau mirti.

Įdomu, ar šią žiemą sulauksime tikro sniego? Ar vaikai išsitrauks rogutes, o kaimynas iš gretimo namo slides (matydavau jį beveik kasryt, šliuožiantį link miško)? Nors tiesą pasakius, priešingai nei dauguma, sniego per daug nelaukiu – man gerai ir be jo.

Pasižadėjimas

2.January.2012

New Year’s resolution (pasižadėjimas naujiems metams): vėl rašyti blogą.

Pasižadėjimas rašyti blogą sau, o ne kitiems. Nesistengti rašyti įdomiai. Nesistengti rašyti vien tam, kad būtų parašyta. Nesistengti rašyti dažnai, nesistengti rašyti retai. Rašyti kada norisi. Nepasiduoti skaitytojams ir nesistengti dėl jų – vis tiek gi didelės dalies jų nė nepažįstu.

Kažkada taip rašiau ir dabar su pasimėgavimu vakar skaičiau senus įrašus, prisimindama, ką galvojau ir kuo gyvenau prieš 3, 4 ar daugiau metų. Noriu ir toliau taip fiksuoti savo gyvenimo detales, kad ir po daugybės metų prisiminčiau. Ar tiksliau iš naujo atrasčiau – nes kai kurie dalykai, kuriuos vakar skaičiau buvo tarsi ne mano rašyti – visai neprisimenų kai kurių nutikimų.

Paskui pagalvoju, kad po daugybės metų visus pasaulio kompiuterius vis tiek bus sugadinusi kokia nors ten elektromagnetinė bomba. Tad gal pradėti rašyti popierinį dienoraštį?..

Nors nei vieno popierinio dienoraščio nepajėgiau rašyti ilgiau nei mėnesį. Blogą aktyviau rašiau gal 4 metus.

O dabar ir vėl rašysiu. Pasižadu ir tikiuosi.