Rašyti May, 2010

mano daržas

9.May.2010

šiaip jau žemės ūkis nėra mano mėgiamiausioji sritis. paprastai vengiu visko, kas susiję su daržais, daržovių auginimu ir ypač ravėjimu (vienas iš labiausiai vaikystėje nemėgstamų dalykų būdavo važiavimas į sodą ravėti daržų. dar ir dabar baisu apie tai pagalvoti). tiksliau vengdavau, nes kažkas man šį pavasarį užėjo, tad dabar ant palangės turiu savo daržą.

na, užėjo man gal ir ne kažkas – man visada užsieniuose būdavo labai gražūs namai su daug gėlių ant palangių. dabar gi turiu palanges, prie kurių labai tiktų krūvos žydinčių gėlių. tad nusprendžiau užsiimti žemės ūkiu. tad prisipirkau visokių keistų daiktų ir nusprendžiau juos pasodinti.

nors rinkausi pagal paveikslėlį – kad būtų gražios gėlės arba naudingos daržovės, bet sėklų sugebėjau išsirinkti ganėtinai keistų. štai čia drakoniškos sėklos:

o čia kažkokie gumbai:

nepanašu į gėles, ar ne? na bet nusprendžiau vis tiek pasodinti.

kilo klausimas, į ką juos sodinti. tie dideli loveliai, skirti kabinti ant langų man netiko – reikėjo gerokai siauresnių, kad tilptų tarp grotų ir lango. ilgai ieškojau maximoj, ermitaže, senukuose, ir nieko neradau. galiausiai apsistojau ties virtuviniu sprendimu – sodinsiu į vienkartinius kepimo indus. tiesa, paskui suradau į ką tuos kepimo indus sukišti. sodinti niekad iki tol nebandžiau, tad rėmiausi instinktais – prikroviau žemės, prikišau į žemę sėklų ir tiek. ir dar, žinoma, palaisčiau.

taip ir prisisodinau visko – gėlių, baziliko, melisų. dar gavau dovanų pomidorą ir pipirą. dar nusipirkau porą užaugintų prieskonių krūmėlių. ir viską sukroviau ant vienos palangės.

beliko sulaukti, kol viskas sudygs. kaip bebūtų keista, sudygo jau beveik viskas, kas turėjo. štai kaip šiuo metu mano palangė atrodo:

GMD 2010

3.May.2010

Savanoriavau GMD, tai beveik nieko ten nemačiau (ir negirdėjau). Vistik užfiksavau vieną kitą įdomesnį vaizdelį, tai va čia jie jums:

Grybauskaitės gerbėjai

Muzika ne tik gatvėse, bet ir virš gatvių…

Čia tai man patiko tas styginis instrumentas. Ir skambėjo gerai

Jaunieji muzikantai su instrumentais, kartais beveik didesniais už juos pačius.

O šitie pasistengė, kad gražiai atrodytų kompozicija nuotraukose…

Beveik ir visi vaizdai. Dar girdėjau vieną kitą muzikantą (kai kurie tiesiog įkyriai grojo visą dieną šalia infocentro, kuriame darbavausi, tad jų nepavyko išvengti), bet nieko, kas būtų įdomu ne tik paklaustyti, bet ir pažiūrėti (į nuotrauką) nebeturiu užfiksavusi.