Rašyti December, 2006

poilsis

23.December.2006

šiandien visą dieną nieko neveikiau. nieko rimto. tik daug ko malonaus.
pusę dienos praleidau lovoje – buvau ir pamiršus, kokia tai gera vieta.
ir knygą paskaičiau – šimtą metų tam nerasdavau laiko.
ir pasivaikščioti išėjau – žibučių ieškojau, bet neradau.
ir pasigaminau sau skanius pietus
ir parašiau laišką (tikrą laišką), kurį reikėjo išsiųsti prieš mėnesį.
ir pagaliau pabaigiau megzti dar vieną šaliką.
ir suvalgiau beveik keturis kilogramus apelsinų.
gera diena šiandien.

viso gero, kolegos

12.December.2006

šiandien atšvenčiau savo išėjimą iš darbo. kavutė, pyragėliai, saladainiai, dovanos – viskas kaip pridera. daug žodžių apie tai, kaip manęs trūks, kaip gaila ir t.t.
linkčiojau galva ir vis galvojau – o man jūsų nė kiek negaila. ir šypsojausi ten kažkur giliai.
ryt mane atleidžia iš darbo. keistas jausmas.

meilė

10.December.2006

pradedi į kairę ir į dešinę dalinti meilę, ir visi apsišarvuoja skepticizmu. kiti – netgi supyksta. keisti tie žmonės, neima. spamu išvadina.
pradžioj ir pati tikėjau spamu. paskui gerai pagalvojau ir supratau, kad 90 proc. to, ką dalinau ir kartojau, buvo absoliučiai tikra. aš jus myliu, mielieji. nuoširdžiai.

padūkus

8.December.2006

šiandien jaučiuosi kaip išdykęs vaikas. dūkstu.

troleibusinė klasika

4.December.2006

šiandien važiavau tokiu troleibusu, kuriame groja klasiką. reikia pastebėti, tai buvo gana įdomus variantas. klasika grojo, tikrai grojo, kartais netgi girdėdavosi – kai prasimušdavo pro vairuotojo visu garsu klausomo pūko radijo. 

kaimynai 2

3.December.2006

labas rytas, mieli kaimynai. būkit ramūs, šiandienos programoje – jokių sienų griovimų. tik truputį pakalsime ir pagręšime.

man tuoj dantis pradės skaudėti nuo to garso. ir dar truputį baisu, kad tuoj pamatysiu grąžtą, išlendantį iš mano sienos.

kaimynai

2.December.2006

suprantu, remontas. na bet kai šeštadienio rytą 9,00 pašoki iš lovos, nes už tavo sienos pradeda intensyviai veikti kažkokie triukšmingi aparatai – rytas nėra labai malonus. ir kaimynai nebe tokie mieli atrodo. 10 valandą jie nusprendžia, kad jau visai viskas galima, kad reikia pažadint visą namą. ir ima daryti kažką baisaus baisaus. dar truputis to – ir bėgsiu iš namų.

na taip, aš burbu. šiandien aš pikta. 

noriu

1.December.2006

noriu ryt išeit į miestą. pasivaikščioti. tiesiog. be jokio tikslo. pradėti kažkur gedimino prospekte, prasieiti pro katedrą, sereikiškes, užkabinti užupį, paskui į senamiestį, ten gatvelėmis pasimalti šiek tiek. be jokio tikslo. paskui kur nors ramiai papietauti. ir grįžti namo. pailsėjusi.

bet gi neišsiruošiu. ne. niekaip.